1 2013-05-13 12:09:59

Temat: Pożyczka Zajączek.

Słyszeliście o pożyczce zajączek? Jest to wiarygodna firma? Tak się złożyło, że przydałoby mi się trochę grosza i nie wiem skąd je wziąć a znalazłem tam całkiem ciekawą ofertę. Czy moglibyście przedstawić mi jakies parametry na kwotę pożyczki 1500 zł na okres 12 miesięcy?
Pozdrawiam.

2 2013-05-13 12:23:32

Odp: Pożyczka Zajączek.

Przyznam się szczerze, że pierwszy raz słyszę o tej firmie. Myślę, że lepiej korzystać ze bardziej sprawdzonych firm. 1500 pożyczyłbyś w chwilówkach ale nie na 12 miesięcy. Żeby było korzystnie dla ciebie może zainteresuj się pożyczkami społecznościowymi - www.kokos.pl.

3 2014-03-11 14:29:27 Ostatnio edytowany przez Alicja83 (2014-03-11 14:30:14)

Odp: Pożyczka Zajączek.

Zajączek? Pierwsze słyszę. O Bocianie słyszałam, tak a'propos zwierzęcych skojarzeń big_smile. Ale Zajączek... nic mi to nie mówi. Może to była jakaś opcja na Wielkanoc? Oferta taka czasowa, to znaczy promocja? Bo po dacie postów widzę, że mogłoby się zgadzać.

Zaraz zaraz, popatrzcie, jaką opinię znalazłam o tej pożyczce na innym forum. Niejaki Krzysztof napisał: "Spróbowałem tej opcji ale po wysłaniu ponad 10 sms-ów dostałem tylko 1000zł. Czy ktoś wie gdzie można dostać więcej?"

I są podane informacje o pożyczce, myślę, że to o nią może chodzić - jest też oferta na bieżący, 2014 rok. Pięknie ją reklamują, och, ach, popatrzcie:

Święta Wielkanocne to okres wiosny, radości. Zwłaszcza dla dzieci, które to Wielkanoc najbardziej kojarzą z zajączkiem i oczywiście słodyczami, które zajączek im przynosi.
Święta Wielkanocne to dla dorosłych jak wiadomo również okres wyższych wydatków. Dlatego przygotowaliśmy propozycję kredytową na ten okres.
O pożyczkę można się ubiegać aż do 31. sierpnia 2014 roku i przeznaczyć ją na dowolny cel. Szczegóły pożyczki są ustalane indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą. Okres spłaty, wysokość udzielonej pożyczki oraz oprocentowanie są zależne od tego, czy środki będą pochodziły z banku jako kredyt, czy też będzie to pożyczka pozabankowa. Oczywiście jak wiadomo, pożyczki pozabankowe są z reguły droższe. Ale często nie są sprawdzane w biku i innych bazach danych. Oczywiście zawsze należy mieć na uwadze wysokość swoich dochodów, od tego są zależne maksymalne kwoty rat. Istnieją również opcje pożyczek na oświadczenie, na dowód lub na weksel. Zarówno z Bik jak i bez sprawdzania w BIK u.

I jest podany numer, na który trzeba wysłać SMS:


Aby złożyć wniosek należy wysłać

SMS  o treści:  ISR.KREDYT WIELKANOC

na numer 72480   

koszt to 2,46 zł


Masakra, co nie? Jak ten Krzysztof wspomniał, że 10 sms-ów wysłał i dopiero mu przyznano pożyczkę, ale niby na jakiej zasadzie? Przecież ta firma/osoba, która każe do siebie sms-y wysyłać, to pewnie tylko pośrednicy. Nie lepiej byłoby bezpośrednio zwrócić się do pożyczkodawcy? A co, jeśli nie dostaniemy pożyczki, nie przydzielą jej nam? Stracone prawie 30 złotych na sms-y? Nieeeee, ja podziękuję. Z dala od takich ofert.

Tak mnie to wszystko zastanawia właśnie, bo w sumie pierwszy raz się z czymś takim spotykam. W opisie oferty widnieje też informacja: Po złożeniu wniosku zostaną przygotowane propozycje w kilku wariantach.

Regulamin: www.pierwszy.net/kredyt1/ - MYŚLĘ, ŻE TU WARTO BYŁOBY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA WSZYSTKO, ALE NIE CHCE MI SIĘ TEGO CZYTAĆ, BO NIE ZAMIERZAM ZACIĄGAĆ ŻADNEJ POŻYCZKI I NIE JEST MI TO DO NICZEGO POTRZEBNE W CHWILI OBECNEJ - uczulam tylko innych, żeby się dobrze zapoznawali z taki rzeczami.


Na forum, w wątku o tej całej pożyczce Zajączek, widnieją też inne posty:

Witam.
Ja wyslalem 15 smow i warto bylo bo moglem pozyczyc 20000.
A od czego to zalezy to niewiem.
A na decyzje czekalem z 2 godziny po zakonczeniu wniosku.


Ja tez wyslalam.I moglam pozyczyc 25000 ale od 2 inwestorów.
Pozdrawiam.


W pożyczce Zajaczek składa sie normaly wniosek.
Po jego ukonczeniu dostaje sie propozycje kredytow i pozyczek.W zaleznosci co nas interesuje.
Bynajmniej ja tak mialam i zadowolona jestm bo pozyczke dostalam od prywatnej osoby.


Jak myślicie? Co to w ogóle jest? Każą sobie tylko płacić za przysłanie ofert, tak na moje oko. Za zaproponowanie kilku wariantów pożyczki.