1 2013-09-19 22:56:48

Temat: Kredyt gotówkowy na dowolny cel w MultiBanku (dostępny on-line)

Znalazłam ciekawą ofertę kredytu gotówkowego w MultiBanku:

Kredyt gotówkowy w MultiBanku to szybka gotówka na realizację zaplanowanych i nieprzewidzianych wydatków:

    * szybko - gotówka nawet w 15 minut od zawarcia umowy
    * wygodnie - umowę zawierasz przez internet
    * łatwo dostępny - bez zbędnych formalności
    * tani - niskie raty dopasowane do możliwości
    * elastyczny - możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych

Umowa o kredyt gotówkowy przez internet może zostać zawarta w formie elektronicznej od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 - 21:00 z Klientem MultiBanku, do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty dla Ciebie na warunkach określonych w tej informacji, dotychczasowym Klientem MultiBanku lub nowym Klientem, do którego MultiBank nie przekazał za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego informacji o możliwości skorzystania z tzw. Oferty dla Ciebie, a który posiada pozytywną historię kredytową, tj. należycie wykonywał zobowiązania wynikające z umów kredytów, pożyczek lub innych, na mocy których banki oraz inne instytucje finansowe udostępniły lub zobowiązały się do udostępnienia mu środków pieniężnych, potwierdzoną informacjami pochodzącymi z baz danych administrowanych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A. Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie uzależnione jest od pozytywnej decyzji kredytowej BRE Bank SA oraz od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego zaświadczeniem o zarobkach lub pełną historią operacji pobraną z rachunku Klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila z decyzją kredytową.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych Klientów MultiBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych Klientów wynosi maksymalnie 20 000 złotych brutto.

W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku, przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej, zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie MultiBanku.

Wydaje mi się, że całkiem atrakcyjny jest ten kredyt, zwłaszcza, że jest dostępny przez Internet. A Wy znacie jeszcze jakieś kredyty przyznawane on-line? W jakich bankach jest też taka opcja?