1 2013-09-19 23:00:03

Temat: Kantor VIA SMS

A wiecie, że firma pożyczkowa VIA SMS udostępniła swoim klientom nową usługę? Chodzi o kantor VIA SMS.


Tak wygląda ta oferta:

    BEZGOTÓWKOWA wymiana walut w Internecie zarówno dla osób prywatnych jak i firm
    Wymiana walut PLN na EUR/USD/CHF i odwrotnie
    KORZYSTNE kursy walut wyliczane BEZ PROWIZJI
    Możliwość wymiany waluty między rachunkami różnych banków
    Wszelkie formalności załatwiasz BEZ WYCHODZENIA Z DOMU - wymienioną walutę otrzymujesz na wybrane przez siebie konto
    WYGODNA, SZYBKA, BEZPIECZNA wymiana walut i gwarantowana OSZCZĘDNOŚĆ

A usługa dostępna jest pod tym adresem internetowym: https://www.viakantor.pl/?utm_source=ne … gn=kantor.

2 2014-03-09 16:03:45

Odp: Kantor VIA SMS

Pewnie, już wypełniam smile. Ja jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju ankiet - myślę, że pozwala to udoskonalać różnego rodzaju usługi i wprowadzać coraz lepszą jakość. Pozdrawiam.

3 2014-03-11 21:47:03 Ostatnio edytowany przez Alicja83 (2014-03-11 21:53:55)

Odp: Kantor VIA SMS

Nie ma za co, ankieta króciutka była, zajęła małą chwilkę, także nie ma najmniejszego problemu smile. Swoją drogą, rozważam rozpoczęcie korzystania z kantorów internetowych (było zresztą w ankiecie takie pytanie). Jak dotychczas tego nie robiłam, nie miałam takiej potrzeby zbytnio, tzn. rzadko wymieniam waluty, a jak już była taka sytuacja, to raczej z tradycyjnych form wymiany korzystałam. Pewnie na tym dużo straciłam, bo doczytałam na stronie jakiegoś kantoru internetowego, że wymienianie walut w internecie może przyczynić się nawet do 6%-owych oszczędności. Niby niedużo, ale zawsze coś, a po co przepłacać. Ja przebywam obecnie za granicą, mieszkam na stałe w Holandii, no i tak właśnie zdarza nam się jechać do kraju i na stacjach benzynowych w kantorach wymieniać pieniążki, ale są to raczej nieduże kwoty. Ale jest też tak, że dorabiam sobie w polskich złotych, a wypłacam je w euro, no i pomyślałam, że taki internetowy kantor pomógłby mi zaoszczędzić. A jak Państwo zapatrują się na tą kwestię? Tzn. chodzi mi o to, kto w zasadzie powinien korzystać z takich kantorów, komu może przynieść to korzyści?

No i jeszcze jedno - bardzo fajna ta Wasza stronka - zestawienie wielu kantorów internetowych w jednym miejscu, dzięki któremu można sobie porównać wszystkie oferty, przejrzeć dokładnie informacje, bez konieczności wchodzenia osobno na stronę każdego kantoru. Super sprawa. Strona ma bardzo ładną oprawę, jest przyjazna dla użytkownika, fajnie też, że można znaleźć opinie o poszczególnych kantorach i wszystko jest zwięźle opisane.