1 2014-02-24 00:25:16

Temat: Idea Bank bankiem wspierającym firmy

Od dawna już wiadomo, że Idea Bank jest bankiem, który szczególnie wspiera firmy, ale - szczerze powiedziawszy - takiej inicjatywy z ich strony się nie spodziewałam. Chodzi mi o to, że bank ma obecnie w swojej ofercie darmową księgowość dla firm. Oczywiście nie chodzi mi o pełną księgowość, a jedynie darmowy program do fakturowania, ale jest to na pewno super opcja niespotykana powszechnie, bo zazwyczaj, nawet w przypadku aplikacji on-line jest jakiś tam okres testowy, bezpłatny, a potem za tego rodzaju usługi trzeba już uiścić opłatę - choćby symboliczną, ale jednak.

Oferta Idea Banku wygląda następująco:

Pierwsza darmowa księgowość online w Polsce!
Korzyści z księgowości w Idea Bank

    Korzystasz z systemu bez żadnych opłat
    W prosty sposób wystawiasz faktury
    Masz dostęp do danych swojej firmy z każdego miejsca
    Wsparcie konsultantów

Kontakt
ksiegowosc@ideabank.pl
22 101 13 77

Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny na tej stronce: https://ksiegowosc.ideabank.pl/konto/rejestracja, udzielić stosownych zgód i już można cieszyć się darmowym programem do fakturowania.

Należy dodać, że jest to program bez żadnych ukrytych opłat, bez abonamentów, a liczba obsługiwanych przez aplikację kontrahentów może być nieograniczona.

Fajne, co nie? wink

2 2014-03-07 11:16:54

Odp: Idea Bank bankiem wspierającym firmy

Idea Bank hmmm polecam. Nie robią klientów w bambuko

3 2014-03-09 02:03:03

Odp: Idea Bank bankiem wspierającym firmy

No właśnie też dużo pozytywów słyszałam na temat tego banku, a że jestem młodą, przedsiębiorczą osobą i rozważam otwarcie firmy, to może skorzystam z jakiegoś ich kredytu wink. A Ty, malaga - masz rachunek w ich banku, czy też jakiś kredyt, a może jeszcze inny produkt? smile