1 2014-03-11 14:43:47 Ostatnio edytowany przez Alicja83 (2014-03-11 14:46:22)

Temat: Sklep z kartami kredytowymi banku BPH

A wiecie, że powstał specjalny sklep z kartami kredytowymi Banku BPH?


Zobaczcie, jak wygląda ta oferta:

kartykredytowe.pl - przyjazny internetowy sklep z kartami Banku BPH

Serwis kartykredytowe.pl to nie tylko internetowy sklep z kartami. To przyjazne w użyciu narzędzie, umożliwiające porównanie poszczególnych kart, złożenie wniosku o wydanie karty online, czy uzyskanie od ręki wstępnej decyzji kredytowej

Serwis jest bardzo prosty w obsłudze. Do dyspozycji klientów jest intuicyjny przybornik, który służy pomocą przy wyborze rodzaju karty - najlepiej odpowiadającej potrzebom danego klienta. Po wypełnieniu wniosku online, przygotowywana jest indywidualna propozycja oferty. Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie, wnioskodawca może dopasować parametry karty, zapoznać się z dokumentacją, a następnie wysłać wniosek do oddziału lub placówki partnerskiej, w której chce kontynuować proces kredytowy. Karta i kod PIN są wysyłane w odrębnych przesyłkach na wskazany adres.


W serwisie kartykredytowe.pl dostępnych jest 5 rodzajów kart:

    * karta FAIR MasterCard®/Visa - pierwsza na polskim rynku karta kredytowa, która - oprócz standardowych funkcjonalności - oferuje posiadaczom możliwość wyboru dodatkowych korzyści związanych z jej używaniem:

    - malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych, albo

    - rosnący zwrot (do 3 proc.) za płatności kartą,

    - albo zmniejszające się opłaty za korzystanie z karty,
     
    * karta Gold AutoPlus MasterCard, przygotowana z myślą o kierowcach - umożliwia otrzymanie zwrotu 2 proc. wydatków na paliwo (do 75 zł miesięcznie),
     
    * karta Gold Bonus MasterCard umożliwiająca otrzymanie zwrotu wartości 1 proc. wszystkich wydatków na zakupy oraz dodatkowo 5 proc. wydatków poniesionych w wybranych sklepach (do 900 zł rocznie),
     
    * karta Gold Komfort MasterCard, która wyróżnia się obniżonym oprocentowaniem transakcji bezgotówkowych,
     
    * karta MasterCard Na Ratunek Dzieciom - dla klientów, którzy chcą wspierać cele charytatywne.


Kartykredytowe.pl to już drugi - po gotowkaonline.pl - serwis internetowy Banku BPH, dzięki któremu klienci mogą szybko i wygodnie skorzystać z oferty kredytowej.


<<Nową platformę uruchomiliśmy w odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów serwisem gotowkaonline.pl, za pośrednictwem którego już 40 tysięcy osób złożyło wniosek. Zależało nam na tym, żeby klientom zainteresowanym kartą kredytową ułatwić jej wybór oraz maksymalnie uprościć i skrócić proces jej przyznawania. Ważny jest też fakt, że klienci w jednym miejscu znajdą pełny, przejrzysty i przyjazny w obsłudze przegląd naszych kart kredytowych>> - powiedział Maciej Pieczkowski.

Przy okazji wprowadzania serwisu kartykredytowe.pl również serwis gotówkaonline.pl został zmodyfikowany i odświeżony - Bank BPH wprowadził m.in. możliwość korzystania z serwisu z urządzeń mobilnych oraz komunikację dotyczącą statusu wniosku poprzez SMS i email.


Podobają mi się takie pomysły, że mamy zebrane wszystko w jednym miejscu, możemy po prostu wybrać coś konkretnego, coś, co najbardziej odpowiada naszym potrzebom z takiego jakby pasażu. Bardzo fajna sprawa. A Wy - jak sądzicie?