1 2013-05-21 14:26:00

Temat: Oferta KRD - sprawdzanie dłużników

Jakiś czas temu dostałam w mailu ofertę od Krajowego Rejestru Dłużników. Chodzi w niej o to, że można rzekomo za darmo sprawdzić od 10 do 500 podmiotów - czy nie figurują one przypadkiem w rejestrze KRD. Można sprawdzić swoich klientów, dostawców czy też konkurencję - to na pewno ciekawa opcja dla wielu zainteresowanych. Ale zastanawia mnie to, na czym dokładnie cała ta usługa polega i czy faktycznie jest bezpłatna? Korzystał już ktoś może z tej właśnie oferty? Podaję link do niej, będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje: https://lp.krd.pl/KRD/DS/Mailing/111143.

2 2013-05-21 22:51:52

Odp: Oferta KRD - sprawdzanie dłużników

Szczerze mówiąc nie znałem wcześniej tej propozycji, z którą wyszedł Krajowy Rejestr Długów. Jeżeli w ofercie jest wyszczególnione, że można sprawdzić określoną ilość podmiotów to wydaje mi się, że nie ma w tym żadnej ściemy. Firma po prosty chce zwiększyć zainteresowanie uczestników rynku.

3 2013-05-28 13:38:27

Odp: Oferta KRD - sprawdzanie dłużników

No też tak myślę, że jednak KRD żadnej przysłowiowej "ściemy" - brzydko mówiąc - nie wali. Chyba, że jest to jakaś firma pod KRD się podszywająca albo jakiś podmiot pośredniczący... No sama nie wiem w sumie... Jakoś podejrzanie wygląda mi ta cała promocja, na tak dużą skalę. A spotkałam się wiele razy z przypadkami, gdzie jakaś firma podszywała się pod znaną markę, podawała za jego pośrednika itp. No sama już nie wiem, mam jakieś wątpliwości.