1 2013-05-20 09:08:10

Temat: Gdzie mogę wziąć kredyt gotówkowy?

Witam.
Od kilku lat mieszkam w niemczech oraz prowadzę tam własną firmę. Przebywam obecnie w Polsce u rodziny i chciałbym tutaj zaciągnąć kredyt gotówkowy. Czy moglibyście mi podpowiedzieć, gdzie mogę taki kredyt otrzymać, jeżeli pracuję za granicą?
Pozdrawiam.

2 2013-05-20 18:20:01

Odp: Gdzie mogę wziąć kredyt gotówkowy?

Jeżeli będziesz miał wszystkie niezbędne dokumenty, to taki kredyt możesz otrzymać w każdym banku. Ogólnie banki udzielają kredytów osobom, które pracują za granicą.

3 2013-06-26 15:47:24

Odp: Gdzie mogę wziąć kredyt gotówkowy?

Możesz wziąć taki kredyt. Musisz tylko przedłożyć wszelkie niezbędne dokumenty tj. umowa o pracę - może być ksero, zaświadczenie o zarobkach, no i dokumenty, które przedstawią ile wydajesz tam na utrzymanie. Bank to wszystko weźmie pod uwagę przy wyliczaniu ryzyka kredytowego.

4 2013-12-06 15:40:50

Odp: Gdzie mogę wziąć kredyt gotówkowy?

Najlepiej sprawdź sobie w internecie, jakie dokumenty są potrzebne (zazwyczaj wystarczają: dowód albo paszport, zaświadczenie o zarobkach i wyciąg z konta) i jak je przygotujesz, to nie powinno być problemów. A jeśli chodzi o konkretny bank, to zróżnicowanie ofert jest teraz takie, że trudno właściwie powiedzieć, gdzie pożyczka będzie najbardziej korzystna, bo zależy też np. od tego, ile chcesz ją spłacać, w jakich ratach, etc. Są w sieci różne porównywarki, np. coś takiego jak portal finansowy Fine Investments i tam możesz sobie szybko sprawdzić szczegóły różnych kredytów I zestawić z innymi.