1 2014-02-24 00:31:41

Temat: Inwestowanie w wino

Zastanawialiście się kiedyś nad inwestowaniem w wino? Ja znalazłam ciekawą ofertę na ten temat.

* Zakup najlepiej ocenianych na świecie win, posiadających duży potencjał inwestycyjny.
* Historyczne wyniki potwierdzają, że wino w kilkuletnich okresach inwestycji, przynosi wyższe stopy zwrotu niż rynki akcji czy surowców.
* Wino poprawia swoją jakość z wiekiem - trunek ten leżakując zyskuje na jakości i osiąga z czasem pełnię swoich walorów. Proces ten znajduje odbicie także w jego cenie.
* Doświadczony zespół - Wealth Solutions jest jednym z liderów na  europejskim rynku pod względem wielkości zarządzanych aktywów.

Co ciekawe - zysk z inwestycji w wino nie podlega opodatkowaniu tzw. podatkiem Belki. Rekomendowany okres inwestycji to 5 lat i jest ona dostępna od 2500 GBP.
   
Jeżeli jesteście zainteresowani tego rodzaju inwestycjami, wypełnijcie formularz, a otrzymacie więcej szczegółów. Jest on dostępny pod tym adresem internetowym: https://wealth.pl/promocje/inwestycje_w_wino

Za ofertę odpowiedzialna jest Wealth Solutions S.A., zarejestrowana przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 318118, o kapitale zakładowym 580.020,-zł w pełni opłaconym, NIP 525 239 69 74, REGON 140998978.