1 2013-02-08 09:02:11

Temat: Jak pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

Witam.
Będę nie długo chciał wziąć pożyczkę od osoby prywatnej. Nigdy tego nie robiłem ale pewne sprawy mnie do tego zmuszają. Na banki nie mogę liczyć ze względu na zły BIK, nie mam stałego zatrudnienia, więc to jest dodatkowy problem. Chciałbym abyście polecili mi jakąś firmę. Kwota jaką potrzebuję to 5000 zł. Jeżeli moglibyście również mi powiedzieć, na jaki procent się pożycza u osób prywatnych, to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.

2 2013-02-08 10:48:33

Odp: Jak pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

To kwestia dogadania się z tym, kto udziela ci pożyczki. Może pożyczyć Ci bez procentu. Przypominam, że każda pożyczka zawierana na kwotę powyżej 500 zł musi być opatrzona umową.
Po co ci firma jak chcesz pożyczyć od prywatnej osoby?

3 2014-02-06 10:18:47

Odp: Jak pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

A co to jest ten easy-cash.com.pl? To na pewno nie pożyczki prywatne, tak sądzę... A tak w ogóle, to dołączam się do pytania autora wątku: "na jaki procent się pożycza u osób prywatnych"? Jakie to są granice? Na jaki najmniejszy procent można liczyć? I gdzie szukać uczciwych osób, które mogą takiej pożyczki udzielić? Poza tym - w jaki sposób powinna być skonstruowana umowa, aby zabezpieczała nasze interesy (jako pożyczkobiorcy), no i oczywiście była ważna i prawidłowo sporządzona pod względem prawnym?

4 2014-03-09 02:11:46

Odp: Jak pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

Weszłam na stronkę wspomnianego easy-cash.com.pl i przyznam szczerze, że na maksa odstrasza, przynajmniej mnie. Jest zrobiona mało profesjonalnie, bardzo amatorsko, w porównaniu ze stronami innych tego typu firm udzielających szybkich pożyczek, chociażby Vivus.pl czy VIA SMS. Tamte stronki to prawdziwy majstersztyk, w porównaniu z easy-cash...