1 2013-09-14 19:51:54

Temat: Kredyt gotówkowy online mBank

Słyszeliście może o kredycie w mBanku w pełni internetowym, a mianowicie - udzielanym przez Internet, bez podpisów? Fajna opcja, umowa o kredyt gotówkowy udzielony jednej osobie w mBanku może zostać zawarta w formie elektronicznej (przez Internet) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00- 21:00. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez BRE Bank S.A. Osoba wnioskująca o kredyt gotówkowy (przez Internet lub telefon), uzyskująca dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury oraz otrzymująca wynagrodzenie z ww. źródeł na rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., Inteligo, może udokumentować źródło/wysokość dochodu bez wychodzenia z domu, poprzez aplikację Importer udostępnioną przez mBank. W pozostałych przypadkach, konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku, przelew może zostać zrealizowany nawet w ciągu 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie: http://www.mbank.pl/download/regulaminy … df?lang=P.

Możliwa dostępna kwota kredytu wynosi od 500 do 150.000 złotych. Okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy. Zresztą wszystko możecie sobie sprawdzić na tej oto stronce internetowej: http://www.mbank.net.pl/lp/novem-kredyt/. Macie tam symulator kredytu gotówkowego, który wyliczy Wam wszystko, wskaże najwyższą możliwą miesięczną ratę, obliczy ratę przy uwzględnieniu tego, czy ubezpieczymy nasz kredyt, czy też zrezygnujemy z ubezpieczenia. Warto zaznaczyć, że kredyt dostępny jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów mBanku.

2 2013-11-19 14:32:51

Odp: Kredyt gotówkowy online mBank

Ciekawe... w sumie mBank to bank typowo internetowy, więc musiało do tego dojść... Wcześniej umowy były podpisywane przez kuriera tak?

3 2013-11-20 12:56:22

Odp: Kredyt gotówkowy online mBank

Opcja fajna, bo szybko można załatwić temat, ale jeżeli chodzi o koszty, to chyb jeden z droższych kredytów. Sam mam konto w mbanku i ostatnio chciałem skorzystać z kredytu online, ale po  wypełnieniu formularza i obliczeniu całkowitego kosztu kredytu, trochę się wystraszyłem i zrezygnowałem w ostatniej chwili.

4 2014-03-09 16:48:13

Odp: Kredyt gotówkowy online mBank

Serio? Ojoj, dobrze wiedzieć na przyszłość... Swoją drogą, myślałam, że mBank nie należy do najdroższych, sama mam tam konto. No ale to jeszcze zapewne zależy od tego, o jakim konkretnie produkcie mówimy.