1 2014-03-11 13:45:52 Ostatnio edytowany przez Alicja83 (2014-03-11 23:12:00)

Temat: Zwrot dwóch rat w promocji kredytu gotówkowego w Banku BPH

Bardzo ciekawą promocję Banku BPH znalazłam, związaną ze zwrotem dwóch rat kredytu gotówkowego.

W ramach najnowszej promocji kredytu gotówkowego Banku BPH każdy, kto do końca maja br. złoży wniosek o kredyt gotówkowy bądź konsolidacyjny i będzie przestrzegał harmonogramu spłat, może otrzymać zwrot wartości dwóch najniższych spłaconych rat kredytu. W przypadku kredytu gotówkowego, warunkiem jest podpisanie umowy kredytowej na okres co najmniej 36 miesięcy, a także przestrzeganie harmonogramu spłat - terminów i wysokości rat. W przypadku kredytu konsolidacyjnego, dodatkowo należy skonsolidować w Banku BPH jeden lub więcej kredytów z innych banków na kwotę co najmniej 5.000 zł.

Nagrodą w promocji jest równowartość dwóch najniższych spłaconych rat. Zgodnie z regulaminem, po 12 miesiącach terminowej spłaty, Bank BPH zwróci kredytobiorcy wartość jednej najniższej spłaconej w tym okresie raty, a po kolejnych 12 miesiącach - wartość kolejnej. Aby otrzymać nagrodę, należy spełnić warunki regulaminu promocji.

Kredyt gotówkowy Banku BPH można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150.000 zł, a okres spłaty nawet 120 miesięcy. Bank oferuje ponadto możliwość skorzystania z ubezpieczenia na wypadek zdarzeń, które mogą w przyszłości uniemożliwić spłatę kredytu.

Zalety kredytu:
Wstępną decyzję kredytową otrzymujesz online, bez zbędnego czekania
Wniosek o kredyt składasz samodzielnie przez Internet
Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, np. remont domu, samochód, nowe meble, wakacje
Sam proponujesz wysokość raty, która odpowiada Twoim możliwościom
Ustalasz dogodny dla siebie okres kredytowania, od 6 do 120 miesięcy
Możesz sięgnąć po gotówkę w wysokości od 1 tys. zł do nawet 150 tys. zł
Całkowite bezpieczeństwo i tajność wymienianych informacji
Przesłanie wniosku i otrzymanie pozytywnej odpowiedzi od banku do niczego Cię nie zobowiązuje

Klient zainteresowany kredytem może otrzymać wstępną decyzję już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, bądź za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl. Co ważne, zgodnie z realizowaną przez Bank BPH strategią fair play, aby ułatwić klientom zapoznanie się z warunkami umowy, bank przedstawia je w formie jednostronicowego dokumentu z podsumowaniem najważniejszych informacji o jej warunkach.

Promocja dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i dla nowych klientów Banku BPH. Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl.

Fajna opcja, co nie? Może i trzeba troszkę długo czekać, no ale innego wyjścia nie ma, bank musi wiedzieć, że spłacamy kredyt, a zawsze to jakaś tam oszczędność wink. Tylko ciekawe, czy to jedynie chwyt marketingowy - w sensie, że doliczyli sobie coś do kosztów, tzn. prowizji od udzielenia kredytu, czy faktycznie, oferta jest bardziej opłacalna, niż dotychczasowa smile.

Wiecie może coś na ten temat?