1 2014-03-11 14:38:57

Temat: Chroń środowisko z Bankiem BPH

Fajnie Bank BPH reklamuje swoje usługi, akcentując to, że korzystając z nich, można chronić środowisko. Myślę jednak, że to żadna nowość, bo każdy bank zachęca już dzisiaj swoich klientów do korzystania w wyciągów elektronicznych, zamiast tych w wersji papierowej. Obecnie, to chyba raczej standard. Ale mimo wszystko, zobaczcie:


Chroń z nami środowisko

Chcesz chronić środowisko razem z Nami?

Bądź EKO razem z Bankiem BPH, korzystając z nowoczesnych kanałów elektronicznego dostępu do usług i produktów Banku dzięki szybkim, wygodnym i bezpiecznym platformom internetowym:

* Sez@m dla Klientów Indywidualnych i Firm
* BusinessNet dla Klientów Korporacyjnych

Dlaczego korzystając z Platform Internetowych Banku BPH możesz być EKO?

    Jako klient indywidualny posiadasz dostęp do wyciągów elektronicznych dla rachunków oszczędnościowych i oszczędnościowo rozliczeniowych, które zastępują papierowe wyciągi.
    Jako firma posiadasz dostęp do wyciągów elektronicznych oraz wyciągów PDF dla rachunków oszczędnościowych i oszczędnościowo rozliczeniowych, które zastępują papierowe wyciągi.
    Posiadasz dostęp do zestawień transakcji w formie plików PDF dla kart obciążeniowych – w placówce Banku możesz zrezygnować z otrzymywania papierowych wydruków.
    Masz możliwość dokonywania płatności (przelewy krajowe i zagraniczne, definiowanie zleceń stałych, poleceń zapłaty itp.) bez konieczności wypełniania formularzy papierowych.
    Masz możliwość otwierania rachunków oszczędnościowych oraz zakładania lokat terminowych bez konieczności podpisywania dokumentów papierowych.
    Masz możliwość  doładowania telefonu komórkowego bez konieczności drukowania tzw. "zdrapek".
    Masz możliwość sprawdzania salda oraz historii rachunków bez konieczności otrzymywania wydruków z Banku.
     

Poznaj szczegóły różnych sposobów, które pozwalają ograniczyć ilość zużywanego papieru.

    Rezygnacja z papierowwych wyciągów i zestawień transakcji.
    Przelewy elektroniczne.
    Polecenie zapłaty.
    Zlecenia stałe.


I oczywiście do wszystkich tych powyższych opcji są odnośniki.


A jak to u Was wygląda? Korzystacie jeszcze z formy papierowej, czy ograniczyliście się może już tylko i wyłącznie do elektronicznych wyciągów i innych dokumentów? wink