1 2013-09-21 16:35:52

Temat: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

90% milionerów zostało nimi dzięki inwestycjom w nieruchomości
Andrew Carnagie

Czy wiesz jak zarabia się na nieruchomościach?
Czy potrafisz ocenić ofertę i określić ile na niej zarobisz (lub stracisz)?
Czy potrafisz tworzyć i wyszukiwać okazje na rynku?
Czy wiesz jak sprawić by banki i agenci nieruchomości naprawdę pracowali dla Ciebie?
Jeżeli inwestujesz w nieruchomości lub chcesz dopiero zacząć swoją przygodę jako inwestor - skorzystaj! Ta wiedza Ciebie nic nie kosztuje, ale jest warta majątek!!!KURS - Inwestowanie w nieruchomości 101

Nigdy wcześniej na polskim rynku nie było takiego kursu. Opracowano go na bazie rzeczywistych doświadczeń ludzi, którzy żyją z nieruchomości. Inwestorzy, pośrednicy nieruchomości i doradcy finansowi przeprowadzą Cię w kolejnych lekcjach przez podstawy inwestowania w nieruchomości, aby przejść do rzeczywistych przykładów. I to wszystko zupełnie bezpłatnie! Zostań inwestorem na rynku nieruchomości i zarabiaj!

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem: http://www.inwestowanie-w-nieruchomosci.pl/.

Szkolenie on-line o inwestowaniu w nieruchomości jest w pełni darmowe, warto więc skorzystać, jeśli ktoś interesuje się tym tematem wink.EKSPERCI:

Mariusz Matrejek
Inwestor na rynku nieruchomości, właściciel Aquarius Property Investments, członek Stowarzyszenia Właścicieli Lokali na Wynajem. Specjalista od planowania inwestycji, negocjacji i zarządzania projektami. Wie jak zarobić na nieruchomości.

Karol Szczeblewski
Inwestor na rynku nieruchomości, dyrektor biura obrotu nieruchomościami Agora w Toruniu, członek Stowarzyszenia Właścicieli Lokali na Wynajem. Specjalista od realizacji projektów inwestycyjnych. Wie jak przeprowadzić inwestycję.

Daniel Piesto
Inwestor na rynku nieruchomości, prawnik, autor podcastu "INVESTIME", prezes Stowarzyszenia Edukacji Ekonomicznej "ATLAS", specjalista d.s. nieruchomości na wynajem. Wie jak zabezpieczyć interes inwestora.

2 2013-11-19 14:16:13

Odp: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

Ooo ciekawe... Wprawdzie tematyka zupełnie nie związana z moją branżą, ale może warto przy odrobinie wolnego czasu przejść taki kurs. Czy ktoś go ukończył? Jest tam jakiś test? Można uzyskać certyfikat?

3 2014-02-08 11:46:58

Odp: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

Też mnie interesują odpowiedzi na zadane przez Polenkę pytania. Brał w tym już ktoś udział, warto?

4 2014-02-23 03:21:40

Odp: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

Nie brałam udziału w tym szkoleniu, ale zamierzam się zapisać w wolnej chwili, to napiszę Wam, co i jak. Myślę jednak, że na żaden certyfikat czy dyplom nie ma co liczyć - w końcu to darmowe szkolenie jest... wink.

5 2014-03-09 02:07:02 Ostatnio edytowany przez Alicja83 (2014-03-09 03:25:37)

Odp: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

No to zapisałam się, tam są jakieś cztery newslettery (oprócz samego kursu inwestowania w nieruchomości), także jak tylko dostanę pierwszą wiadomość (pierwszego maila), dam znać, jak to wygląda, jaką ma formułę i czy w ogóle warto. Przyznam szczerze, że sama jestem bardzo ciekawa... wink.


EDIT: Przyszła właśnie wiadomość od autorów kursu inwestowania.

Brzmi tak:

"Witaj,

Dziękujemy za udział w naszym kursie dla inwestorów na rynku nieruchomości.

Raz w tygodniu otrzymasz kolejną lekcję kursu. Lekcje przychodzą w formacie PDF. Możesz je przeglądać tak, jak Ci wygodnie - na tablecie, wydrukowane lub w przeglądarce.

Gdy je gromadzisz w folderze na dysku lub wydrukowane w segregatorze ułożą się w poradnik dotyczący inwestowania, który służył Ci będzie przez wiele lat. Każda z lekcji ma swój numer, tak byś zachował właściwą kolejność. Uwaga - lekcje nie będą do Ciebie przychodzić w kolejności, lecz tak jak je tworzymy, a tworzym je odpowiadając na zadawane nam przez inwestorów pytania.

Jeżeli masz uwagi do kursu to podziel się z nami mailem lub na naszym facebookowym fanpagu: https://www.facebook.com/pages/Inwestow … 207?ref=hl

Pozdrawiamy

Zespół Global Investor Network wraz z Aquarius Property Investments".

Nooo, ciekawie się zapowiada, nie powiem - tym bardziej, że od dawna interesowało mnie inwestowanie w nieruchomości. Może w końcu zgłębię ten temat i na "stare lata" (haha, mam bagatela 31 lat!) zostanę wielkim inwestorem! big_smile Już się nie mogę doczekać!!! smile

Jakby ktoś z Was chciał zobaczyć pierwszą lekcję, podajcie maila, podeślę Wam smile.

6 2014-03-19 12:00:40

Odp: Darmowy kurs on-line inwestowania w nieruchomości

A ja jakoś nie mogę się przekonać do tych szkoleń za darmo.
Na świecie nie ma nic za darmo, więc nie sądzę, żeby taka wiedza przekazywana w newsletterach miała jakieś większe znaczenie.
Tym bardziej, że rynek szkoleń wciąż się zmienia i rozwija. Z zarządzania inwestycjami i projektami dość atrakcyjnie wypadają te szkolenia: http://www.inprogress.pl/mop-foundation.html - fakt, że może do najtańszych nie należą, ale za to wiedza jest "świeża"  a szkolenia są akredytowane, co też jest bardzo ważne.